Vizesiz tatil için 9 seyahat fikri

Uzun bir bayram tatili için hala bir planınız yoksa sizin için son dakika tatil rotaları hazırladık. İşte Türkiye'den vize istemeyen 9 ülke...

Ukrayna

Ukrayna'ya 90 günü aşmamak şartıyla vizesiz seyahat etmek mümkün. Karadeniz'in kıyısında uçsuz bucaksın ormanları ve hareketli şehir hayatıyla Ukrayna, birbirinden farklı tatil alternatifleri sunuyor. Şehir hayatına dair her şeye buraya tıklayarak ulaşabilirsin.  

Arjantin

Gözümüz uzaklarda! Arjantine'e 90 güne kadar olan seyahatlerde vize gerekmiyor. Daha fazla ilham almak için Emlak Avcıları'nın Arjantin bölümünü buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

 

Botswana

Afrika'da vahşi yaşamı yakından keşfetmeye ne dersiniz? Botswana'nadaki doğal hayatın yanı sıra şehir hayatını keşfetmek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Brezilya

Brezilya seyahatleriniz 90 güne kadar vizeden muaf... Şöyle kumsalda uzanırken acaba burda yaşamak nasıl bir his olurdu diye düşünenlerin yardımında Emlak Avcıları geliyor. Bölüm için tıklayın.

Endonezya

30 günü geçmeyen Endonezya seyahatlerinizde de vizeden muafsınız. Volkanların kumsallarla buluştuğu bu egzotik ülkeyi daha yakından tanımak isteyenleri buraya alalım.

Tayland

Tayland, havaalanında kolay vize alma imkanı sunuyor. İster bembeyaz kumsallarda olun, ister büyüleyici tapınakları ziyaret edin. Emlak Avcıları Tayland bölümünü buradan izleyebilirsiniz.

Japonya

Turizm ve iş ziyareti amacıyla Japonya'ya gidenTürk vatandaşları 3 ay süreyle vizeden muaf tutuluyor. Emlak Avcıları'ndan Japonya ipuçları için buraya tıklayabilirsin.

Hong Kong

7 milyonu geçen nüfusuyla dünyanın en ilgi çekici noktalarından olan Hong Kong bu tatilde sizi çağırıyor. Hareketli şehir yaşantasında dair her şeye buradan ulaşabilirsiniz.

Singapur

Malezya'nın güneyinde yer alan Singapur tropik iklimiyle dikkat çekiyor. Singapur'daki yaşama dair merak ettiklerin yakından öğrenmek için buraya tıklamayı unutma. 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam