1. Ödüllü "TLC 5 Yaşında" Yarışması (“Yarışma”) 13.11.2020 Cuma günü saat 09:00’da TLC Türkiye resmi Instagram hesabında yapılacaktır.

2. TLC Türkiye resmi Instagram hesabı www.instagram.com/tlc_turkiye/ adresinde 13.11.2020 tarihinde paylaşacağımız videoyu beğenen, videonun altına 1 arkadaşını etiketleyen, etiketlediği arkadaşıyla beraber Instagram hesabımızı takip eden katılımcılar arasından saat 15:00 itibarıyla her saat başı çekiliş yapılacaktır. 5 saat boyunca her saat başı Instagram Story’de açıklanacak 5 (beş) katılımcı Xiaomi Mijia 1C Robot Vacuum Mop, Akıllı Robot Süpürgesini ("Ödül") kazanacaktır.

20-11/13/tlc-5-1000x680.jpg

3. Yarışma 13.11.2020 Cuma günü saat 09:00’da başlayacak olup, yine 13.11.2020 Cuma günü saat 19:00’da sona erecektir.

4. Kazanan kişiler, 13.11.2020 Cuma günü saat 15:00 ile 19:00 arasında her saat başı TLC Türkiye resmi Instagram hesabında açıklanacaktır.

20-11/13/tlc5yasinda.jpg

5. Ödüller, kazanan kişilere kargo yoluyla iletilecektir. TLC Türkiye, Ödülleri kargo firmasına teslim etmesi akabinde Ödüllere gelecek doğrudan ya da dolaylı zararlardan ötürü herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm dünyada devam eden Koronavirüs salgını (COVID-19) nedeniyle Ödüllerin gönderimi mümkün olan en kısa zamanda yapılmaya çalışılacak olup, bu sebepten ötürü yaşanacak herhangi bir gecikme için TLC Türkiye herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

6. TLC Türkiye, tek taraflı olarak dilediği zaman her aşamada, Yarışma tarihinde, işbu Katılım Koşulların’da değişiklik yapma, Yarışma’yı herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme, Ödül vermekten vazgeçme veya Ödül içeriğini değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda Katılımcılar, TLC Türkiye’ye karşı herhangi bir hak ve alacak ileri sürmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

tlc 5 yaşında

7. TLC Türkiye, bu yarışma için, önceden haber vermeksizin 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun (FSEK) ilgili maddelerinde belirtilen şekilde; işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkını saklı tutar.

8. 18 yaşından küçükler Yarışmaya katılamazlar ve Ödül üzerinde hak iddia edemezler.

9. Yarışmaya sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinden yapılacak katılımlar dikkate alınacaktır.

10. Yarışmayı kazanan talihlilere Instagram Direkt Mesaj üzerinden ulaşılacaktır. 13.12.2020 tarihine kadar bu kişilerden cevap alınmaması/alınamaması durumunda Ödül üzerinde haklarını kaybedeceklerdir.

11. Onay verenlerden kendisine ulaşımın sağlanması için kişisel iletişim bilgileri alınacaktır. Bu bilgilerin doğru ve eksiksizliğine ilişkin sorumluluk katılımcıda olup, talep edildiği takdirde katılımcı tarafından ispatlanabilmelidir. Aksi takdirde katılımcı yarışmayı kazanmış olsa dahi hakkını kaybetmiş sayılacaktır. Katılımcılar, Yarışma dahilinde verdikleri kişisel bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğunu kabul ederler. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle katılımcıya ulaşılamamasından ve bu nedenle oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan ötürü TLC Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

12. Katılımcılar, TLC Türkiye yöneticilerinin, çalışanlarının veya vekillerinin ağır ihmali veya kastı olmamak şartıyla, yarışmaya katılmasıyla ve bununla bağlantılı olan olay ve işlemlerin sonucunda ortaya çıkan tüm zarar, kayıp, masraf veya hasarlardan TLC Türkiye yöneticilerini, çalışanlarını ve vekillerini tamamen beri kıldığını beyan etmektedir.

13. Yarışmaya katılırken belirtmiş olduğunuz kişisel verilerin, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında TLC Türkiye veya bu Yarışma ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. TLC Türkiye kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi kabul, beyan ve taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi ve bundan doğacak doğrudan ve/veya dolaylı zararlar bakımından TLC Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

14. Yarışmaya katılan herkes, yukarıdaki bahsi geçen tüm şartları peşinen kabul etmiş sayılır.