Temizlik Avcıları 5. bölümüne hazır mısınız?

Temizlik Avcıları'nın sezon finali için geri sayım başladı. Yeni bölüm için sabırsızlananlara özel bir yazı hazırladık. Bakalım 5. bölümde bizi neler bekliyor?

Temizlik Avcıları'nın yeni bölümü için hazırlıklar başlasın! Bu bölümün evini ve kahramanlarını yakından tanımak için doğru adrese geldiniz. 

Temizlik Avcıları’nın 5.bölümünde İstanbul Tuzla’daki Karagöz ailesinin evine konuk oluyoruz. Ev sahibi Meral Karagöz 39 yaşında bir ev hanımı. Uzun zamandır temizlik yapmayan Meral Hanım’ın kendince birçok bahanesi bulunuyor.

Kadir'i bu duruma düşüren ne olabilir?

Meral Hanım’ın iki kızı bir de küçük oğlu var. Üniversiteye giden Hilal, sürekli arkadaşları Aleyna ve Melisa ile takılıyor. Aleyna ve Melisa tüm gün Meral Hanım’ın evinde olduklarından adeta onun çocukları gibi olmuşlar. Ne Hilal ne de arkadaşları asla temizlik yapmıyor. Temizlik yapmadıkları gibi evi sürekli dağıtıyorlar. Devamlı olarak çocukların arkasını toplamaktan bıktığını söyleyen Meral Hanım artık bu durumdan yorulduğunu ve temizlik yapmayı bıraktığını söylüyor. En son ne zaman temizlik yaptığını ise hatırlamıyor!

Temizlik Avcıları genç kızların bu kadar dağınık ve pis evde nasıl bu kadar rahat kaldıklarına anlam veremiyorlar.

Temizlik Avcıları ev sahibi Meral Hanım’ı yolcu edip kızlarla birlikte temizlik yapmayı başarabilecek mi?

Bakalım bu hafta ekibimiz temizlik harekatinde neler yapacak? Temizlik Avcıları cumartesi 19:30'da TLC'de.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam