Ödeşme Zamanı

1 Şubat

Şansı yaver gitmeyen bir dövüş sanatları ustası işini kurtarmak için mafyanın alacaklarını toplamaya başlar, kurnaz bir mafya üyesiyle kurduğu ortaklık onu ahlaki ikileme sürükler.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Kurşun İşlemez

2 Şubat

Mafyadan milyonlar çalan bir hırsız firar edeceği arabada sadist mafya babasının hamile karısı ile karşılaşınca vurgunun planladığı gibi gitmediğini anlar.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Romeo Ölmeli

5 Şubat

Kardeşinin ölümünün intikamını almak isteyen eski bir polis memuru, Amerikalı bir mafya babasının kızıyla yasak aşk yaşar.

Parker

6 Şubat

Kendi etik kurallarından şaşmayan yetenekli hırsız Parker bir soygun esnasında yeni ekibinin ihanetine uğradıktan sonra intikam planları yapmaya başlar.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Güzel Dedektif

7 Şubat

Miss Amerika Güzellik Yarışması, kötü şöhretli bir suçlu tarafından tehdit edilince, bir FBI ajanı, suçluyu takip etmek için yarışmacı kılığına girme görevini üstlenir.

Aralık’ta Film Kuşağı'nda neler var?

Ödeşme Zamanı 2

8  Şubat

Borç tahsildarları Sue ve French son bir iş için Las Vegas'a gider, sarhoş bir uyuşturucu çetesi lideri onları kardeşini öldürmekle suçlayınca işler karışır.Suikast

9 Şubat

1933'te Japon işgalindeki Kore'de aralarında bir hainin barındığından bihaber bir grup direnişçi, suikast düzenlemesi için bir keskin nişancıyı hapisten kaçırır.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Tai Chi Zero

12 Şubat

Zengin bir ailenin istenmeyen oğlu eşsiz kung fu tekniklerini öğrenmek için gittiği kasabanın halkı tarafından reddedilir, ta ki kasabalıların evleri tehlikeye girene kadar.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Bitirim İkili

13 Şubat

Hong Konglu bir dedektif ve Los Angeleslı espritüel bir dedektif farklılıklarını bir kenara koyup Çinli bir diplomatın kayıp kızını bulmak için birlikte çalışır.

Kasım'da Film Kuşağı'nda neler var?

Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli

14 Şubat

Özel ajan Gracie Hunt, büronun yeni ünlü yüzü ve ağırbaşlı yeni ortağı olarak geri döndü. Gracie'nin arkadaşları kaçırıldığında, onu hiçbir şey harekete geçmekten alıkoyamaz!

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Para Avcısı

15 Şubat

Gözünü para hırsı bürüyen genç borsacı Jordan Belfort kanunları çiğnemeye başlar. İşlediği suçlar ve üst düzey profili kısa sürede FBI'ın dikkatini çeker.

Ben Efsaneyim

16 Şubat

Robert Neville, biyolojik bir savaşın ardından Dünya'daki son sağlıklı insandır. Peşinde ise geriye kalan tek insan türü vardır: kanı için onu avlamak isteyen vampirimsi mutantlar.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Koruyucu 2

19 Şubat

Bir tüccarın öldürülmesinin ardından baş şüpheli ilan edilen Kham hem polisten hem de tüccarın intikamını almak isteyen yeğenlerinden kaçmaya başlar.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Bitirim İkili 2

20 Şubat

Hong Kong Polis Teşkilatı Baş Dedektifi Lee ve LAPD dedektifi Carter tatil için Hong Kong'a gider. Amerikan elçiliğinde patlayan bir bomba tatil planlarını suya düşürür.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

İngiliz İşi

21 Şubat

Ekibiyle birlikte Londra'daki bir para deposunu soyan Jack'in ganimeti çalınır ve babası öldürülür. Jack katili bulduğunu düşünse de gerçek göründüğü kadar basit değildir.

Esaretin Bedeli

22 Şubat

Haksız yere cinayet suçundan hüküm giyen Andy Dufresne mahkûmlardan biri olan Red'le şaşırtıcı bir dostluk kurar, hayatta kalmanın en etkili yolunun umut olduğunu keşfederler.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

211

23 Şubat

Polis memuru Mike Chandler rutin devriyesinde bir genci konuk eder. Bir banka soygununun ortasına düşen ikili için işler planlandığı gibi gitmez.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

İhtiyar Delikanlı

26 Şubat

İşlemediği bir suç yüzünden kaçırılıp 20 yıl boyunca esir edilen bir adam vahşi bir intikam arayışına girer.

Bitirim İkili 3

27 Şubat

Çin büyükelçisine yönelik suikast girişiminin ardından Baş Dedektif Lee ve Dedektif Carter suçluyu yakalamak için uluslararası bir görevde yeniden birlikte çalışır.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?

Ölüm Pençeleri

28 Şubat

Alaska kırsalındaki bir grup tatilci genetik olarak modifiye edilmiş bir kutup ayısının vahşi saldırıları karşısında ölüm kalım savaşı verir.

Çılgın Max: Öfkeli Yollar

29 Şubat

Çılgın Max kıyamet sonrası bir dünyada Wasteland'de hayatta kalmak için elit imparatoriçe Furiosa yönetimindeki savaş makinasıyla firar eden bir grup isyancıya katılır.

Şubat'ta Film Kuşağı'nda neler var?