Rüküşlükten düşesliğe: Meghan Markle'ın stil evrimi

İngiliz Kraliyet Ailesi'ne hızlı bir giriş yapan oyuncu Meghan Markle, stiliyle bugün birçok kadına ilham veriyor. Ancak prensesimiz bir zamanlar kötü tercihleri ile kırmızı halının rüküşleri arasında yer alıyordu. "Nereden nereye" köşemizde Meghan Markle'ın stil evrimi var.

Meghan Markle'ın henüz İngiliz Kraliyet Ailesi'nin bir üyesi olmak aklının ucundan geçmezken ekrandaki ilk tecrübesi bir TV yarışmasında hosteslikti. 

Markle'ın Prens Harry ile birlikteliği başladığı ilk zamanlarda eski evliliği sıkça başını ağrıttı. 7 yıllık beraberliklerinin ardından evlenme kararı alan çift, 2 yılın sonunda boşanmıştı.

Meghan Markle'ın düşes olmadan önceki stiline baktığımızda bugünkü görünümünden eser olmadığı aşikar. Markle, bu stiliyle yaşça da büyük gösteriyor. 2010'ların başında, henüz yıldızı yeni yükselirken Meghan'ın görünümünde daha seksi parçalar kullandığını görüyoruz.

Meghan, kırmızı halıda ve farklı etkinliklerde genellikle mini ve straplez elbiseler tercih ediyordu.

Suits dizisindeki Rachel Zane rolüyle ismini duyurmaya başlayan Meghan, Prens Harry ile nişanlandıktan sonra dizideki görüntüleri nedeniyle basında sıkça eleştirildi.

Renk blokları, stliletto'lar ve miniler Meghan'ın düşes olmadan önceki hayatının stil kodlarını oluşturuyor.

Henüz ufukta Markle'ın asil paltoları, özel dikim parçaları ve özellikle kırmızı halı etkinliklerinde giydiği şık gece elbiseleri yok. 

Artık bir Sussex Düşesi olan Meghan Markle'ın böyle mini bir elbise giymesi bugün asla kabul edilemez bir kraliyet gerçeği! Yoksa Kraliçe Elizabeth'in yüreğine inebilir! 

Meghan Markle'ın eski hayatına veda ettiği ilk kare Kanada'da gerçekleşen Invuctus Oyunları'nda ortaya çıkmıştı. Prens Harry ile beraberliklerini resmiyete döken ikili ilk kez resmi olarak bir etkinlikte fotoğraflandı. Meghan'ın salaş beyaz gömleği ve yırtık kot pantolonu İngilizlerin en büyük kabusu oldu. Markle'ı da bir daha böylesine iddialı, kural bozan bir parçayla da göremedik. 

Meghan Markle, sıradan bir oyuncudan prensese dönüşmesindeki stil evrimini yakın dostu Jessica Mulroney'e borçlu. Şimdi Markle'ın kimi zaman rüküş, kimi zaman cüretkar stillerinden oluşan bir zaman tüneline çıkıyoruz:

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam