Meghan Markle'dan komşularına yasak

Vogue'un prestijli Eylül sayısında konuk editör olarak yer alan Meghan Markle, komşularına dağıttığı kurallar listesi ile gündemde. İddialara göre Sussex çiftinin köpeklerini sevmek yasaklar arasında yer alıyor.

Sussex çifti Prens Harry ve Meghan Markle, Windsor Kalesi'nde yer alan Frogmore Evi'ne yerleşmişti. Bu evin tadilatı 3 milyon pounda mal olmuştu. 

Çevredekilere dağıtılan kurallar arasında komşuların Prens Harry ve Meghan Markle ile konuşmaları yasaklanıyor, bebekleri Archie'ye yaklaşmamaları da kurallar içinde...

Hatta çiftin köpeklerini sevmek de yasaklar arasında yer alıyor. Köpekler size doğru gelse dahi...

Çiftin bu kuralları özel hayatlarını korumak için hazırladığı iddia ediliyor. Bebekleri Archie'nin vaftiz törenini geleneklerin aksine basına kapalı gerçekleştirmişlerdi. Meghan Markle, doğum sonrası hastane önünde fotoğraf çektirmekten kaçınmıştı.

Buckingham Sarayı ise haberleri yalanladı. Saray açıklamasında, "Dük ve Düşes'in bu durumdan haberi yoktur. Bölgede yaşayanlar sadece bilgilendirilmiştir. Komşulara ve bölgeye herhangi bir kurallar mektubu gönderilmemiştir" ifadelerine yer verdi.

 

Meghan Markle'a yöneltilen eleştiriler bununla bitmiyor. 

Vogue Eylül sayısında konuk editör olan Markle, kendisini etkileyen 15 kadın hakkında bir yazı kaleme aldı. 15 kadın arasında aktivist, ünlü ve siyasetçilere yer verdi. Kraliçe Elizabeth'e ise bu listede yer vermemesi tepki çekti.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam