Meghan Markle: Arkadaşlarım Harry ile evlenme dedi

Sussex Düşesi Meghan Markle, Afrika turları sırasında çekilen özel bir belgeselde verdiği çarpıcı demeçlerle gündemde.

Meghan Markle, Afrika turları sırasında çekilen bir belgesele özel yaşamına dair duygusal ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Markle, Prens Harry ile medyada çıkan haberlere karşı mücadele verdiklerini ve haksız bir muamele gördüklerini dile getirdi.

"Bu kadar göz önünde olmak büyük bir stres kaynağı" diyen Markle, kraliyet ailesinin bir üyesi olmanın hayatına bu kadar zorluk getireceğini asla tahmin etmediğini açıkladı.  

Meghan Markle bu belgeselde ilk kez çarpıcı bir açıklamaya da yer verdi: "Arkadaşlarım Harry ile evlenmemem için beni uyardı. Medyanın hayatımı mahvedeceğini söylemişlerdi."

Markle, düğün sonrası ve hamileliği süresince çıkan haberler nedeniyle zedelendiğini ve savunmasız hissettiğini sözlerine ekledi.

"Kolay olmayacağını biliyordum ancak adil olacağını düşünmüştüm. Harry'e uzun zaman önce söylemiştim. Yaşamayı bir şekilde sürdürmek yeterli değil. Hayattaki amacımızın bu olmaması lazım. Kendini geliştirmeli ve mutlu olmalısın."

Çiftin ilk kez verdiği bu samimi röportaj son aylarda çıkan haberlerin arkasından geldi. Çiftin bebeklerinin vaftiz törenini geleneklerin aksine basına kapalı yapması, üst üste özel jetleriyle seyahat etmesi ve Meghan'ın Wimbledon sırasında fotoğraf çekimini yasaklatması bir hayli eleştirilmişti. 

Çiftin bugünlerde 6 aylık bir izin alarak ABD'ye gitmesi bekleniyor. 

Kraliyet Ailesi Kuşağı yepyeni programlarla Kasım ayı boyunca TLC'de olacak. 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam