Lupe'yi terk etti, Ağır Yaşamlar'dan başka biriyle birlikte

Lupe Samono’nun hayatta kalma mücadelesine Ağır Yaşamlar’ın 4. sezonunda hepimiz tanık olmuştuk. Lupe’nin hayatını daha da zorlaştıran eşi Gilbert’in Ağır Yaşamlar’ın başka bir katılımcısı olan Karina ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Ağır Yaşamlar’ın 6. sezonunda tanıştığımız Karina Garcia, Gilbert Donovan ile birlikte. Gilbert Donovan’ı 4. sezonda tanıştığımız Lupe’nin kocası olarak hatırlayacaksınız.

Karina ve Gilbert fotoğraflarını sık sık Facebook üzerinden paylaşıyor. Tüm yıl boyunca fotoğraf paylaşan ikili ilişki söylentilerini  geçtiğimiz yıl başlatmıştı.

Görünen o ki çift bir süredir birlikte. Gilbert ise kilo verme sürecinde Karina’nın kişisel antrenörü olarak rol aldığını belirtmişti.

10 yılı aşkın süredir yatağa bağlı olarak yaşayan Lupe’nin bakımını eşi Gilbert üstleniyordu. Hayatını geri kazanmak için Dr. Nowzaradan’a başvuran Lupe bu yolculuğu süresince kocasının sadakatsizliği ile de baş etmek durumunda kalmıştı. 

Hatta Gilbert, Lupe’yi mide ameliyatı sonrasında ilişkiye girmeye zorlamıştı. Lupe'nin hikayesini buraya tıklayarak izleyebilirsin. 

Karina ise aşırı kilo almasıyla birlikte ailesiyle yaşamak zorunda kalmış ve çalışmayı bırakmıştı. Gilberto ve Karina nasıl tanıştı bilinmiyor.

Gilberto ve Lupe resmi olarak hala evli görünüyor. Gilbert boşanma evraklarını gönderdiğini ancak Lupe’nin imzalamayı reddettiğini belirtiyor.

Yakında Karina’nın da Ağır Yaşamlar: Şimdi Ne Yapıyorlar bölümüne katılması bekleniyor. Bakalım Gilbert ile ilişkileri hakkında bilgi paylaşacak mı? Karina'nın hikayesini buraya tıklayarak izleyebilirsin. 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam