Kilo verdi, cinsiyet değiştirdi, nişanlandı!

Ağır Yaşamlar’dan yine bir mutlu haberle karşınızdayız. Kiloları nedeniyle hayattan tamamen kopma noktasına gelen Chay Guillory sağlığına yeniden kavuşmanın yanı sıra nişan haberini de takipçileri ile paylaştı.

Chay Guillory ile Ağır Yaşamlar’ın 3. sezonunda tanıştık. O sırada henüz 23 yaşında olan Chay, büyükanne ve büyükbabasının bakımını üstleniyor ancak kilosu nedeniyle onlardan önce ölmekten korkuyordu.

Chay kendine bir söz vererek 30 yaşından önce yemek bağımlılığını sonlandırarak kendini yeniden keşfetmek için Dr. Nowzaradan’ın kapısını çalar.

Gündelik hayatını zor sürdüren, 270 kilonun üzerine çıkan Chay, ameliyat ve diyetin ardından 170 kilonun altına düşmeyi başardı.

Chay bu dönüm noktasının ardından cinsiyet geçişi ameliyatı olmaya karar verdi.

Artık hayatına Lola Chay Guillroy olarak devam ediyor. Lola Chay geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yüzük fotoğrafı ile birlikte nişanlandığını duyurdu.

Lola Chay, nişanlısının adının Patrick olduğunu duyurdu ve takipçilerine iyi dilekleri için teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Lola Chay'in hikayesini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam