Artık 3 çocuk annesi olan Kate, Harry ve Meghan'ın yaklaşan düğününde nedime olacak mı?

 

Kate, yeni prensin de aile katılmasıyla 3 çocuk annesi oldu. Ve Kraliyet Düğünü'ne haftalar kaldı. Kensington Sarayı'ndan mutluluk verici haberler peş peşe yayılırken dedikodu ve spekülasyonlar da tüm hızıyla arttı. Bu dedikoduların başlığıysa Kate Middleton'ın Prens Harry ve Meghan Markle'ın düğününde bir rol alıp almayacağı! 

Gelen haberlere göre ilk göz ağrı Prens George, amcasının düğününde baş sırada görevli. Prenses Charlotte da tüm sevimliliğiyle nikahta çiçekleri taşıyacak. ❤️Babalarının da tabii ki sağdıç olması bekleniyor. Peki Kate, o akşam sadece katılımcılar arasında mı yer alacak?  

Bu soruyla beraber tam dedikodu kazanları kaynamaya başlamıştı ki, Vanity Fair'in haberi her şeyi açıklığa kavuşturdu. Kate düğünde nedime olmayacak ama bunun nedeni küslük, dargınlık ya da "Acaba aralarında bir sürtüşme mi yaşandı?" gibi şeyler değil. Aksine Harry ve Meghan, 3 çocuklu taze anne Kate'in düğünde rahatlamasını ve düğünün tadını çıkarmasını istediklerini söylemiş. Kabul edelim ki, bu oldukça düşünceli bir davranış çünkü yeni doğum yapmış herhangi bir anne büyük ihtimal nedime elbisesi içerisinde oradan oraya koşturmak istemez. 

Kaynağın söylediklerine göre; "Açıkçası, Harry ve Meghan Kate sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına aldığı ve düğünde olabileceği için çok mutlu. Kate'e düğün ile ilgili üzerinde hiçbir baskı hissetmemesini, sadece günün tadını çıkarmasını istediklerini söylediler." 

Sonuç olarak Kate'i nedime elbisesiyle geçitte görmeyeceğiz. Düğüne küçük prens ve prensesin annesi ve Prens William yeni evlilere kadeh kaldırırken yanında olacak güzel eşi olarak katılacak. 

Günün yıldızı mutlaka gelin olacak ama nedime kıyafetini giymeyeceğini artık bildiğimiz Kate'in hangi kıyafetle göz kamaştıracağı da büyük bir merak konusu. Yılın düğünü yaklaştıkça haberlerle beraber heyecan da artıyor, bizi takip etmeye devam edin! ?