Joanna Gaines hakkında bilmediğiniz 7 şey

1. İletişim okudu

Sanılanın aksine Joanna Gaines üniversitede tasarım ya da mimarlık okumadı. Kendisi bir iletişim bölümü mezunu

2. Kaderleri bir araba arızasıyla birleşti.

Chip ve Joanna aynı üniversitede okumalarına rağmen orada hiç tanışmadı. Bir gün Chip arabasında meydana gelen fren arızasıyla Joanna’nın babasının işlettiği tamirciye uğradı. Ve çiftimiz ilk kez burada tanıştı.

3. Bir diğer tutkusu yemek yapmak

Joanna’nın hayattaki en büyük tutkusu ev  tasarlamak gibi görünebilir ancek kendisi tam bir yemek aşığı. Özellikle fırınlardan ilham alıyor, kendi mutfağını da bu alanlardan ilham alarak tasarlamış. Fırınları o kadar çok seviyor ki kendi fırınını da geçtiğimiz yıllarda açtı.

4. Bütçesine dikkat ediyor

Bulduğu harika parçalarda tüm evlerin havasını değiştiren Joanna, alışveriş konusunda çok dikkatli. Bir eşya bulduğunda etiketine bakmadan önce kafasında olabilecek değerini belirliyor. Ardından karar veriyor.

5. Evde en sevdiği oda

Evinde en sevdiği ve yeni ilhamlar bulduğu yer çamaşır odası! Ardından mutfak geliyor.

6. Erkenci kuş

Güne erken başlamayı seven Joanna Gaines, 5:30’da kalkıyor. Tüm aile için kahvaltı hazırlıyor ve çocukları okula bırakıyor.

7. Çiftlikte yaşam

Gaines ailesi özel çifltliklerinde harika bir hayat yaşıyor. Joanna çiftlik sayesinde aile bağlarının güçlendiğini söylüyor. “Çok iyi bir internet bağlatımız yok ama zaten çiftlik yaşamının amacı hayattın telaşesinden kopmaktı” diyor.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam