"Kendi vücudumu bu şekilde kabul edemiyorum."

19-02/28/dilnozagokmen.jpg

34 yaşındaki Dilnoza Gökmen, anne ve babasının ayrılmasıyla depresyona giriyor ve hızla kilo alıyor. 2006 yılında 115 kiloya çıkınca zayıflamaya karar veriyor. Vücudunda ciddi sarkmalar olan Dilnoza, yaptığı 2 doğumdan sonra da kilo alıp vermeye devam ediyor ve vücudu tamamen deforme oluyor. Bu Ben Miyim? ilk bölümde Dilnoza’nın hayallerine kavuşmasına tanık olacağız.

"Yanlış ameliyat hayatını kararttı."

 19-02/28/yaseminozturk.jpg

2 çocuk annesi Yasemin Öztürk, daha iyi bir görünüm için kalça estetiği olmaya karar veriyor. 4 yılın ardından ilk protez yırtılıyor, bunu düzeltmek için olduğu ameliyatlarda ise dikişleri tutmuyor ve yaraları iltihap kapıyor. Fiziksel ve psikolojik rahatsızlıklarına son vermek isteyen Yasemin Öztürk, Op. Dr. Bülent Cihantimur’a başvuruyor.

"Kiloları yüzünden özgüvenini kaybetti."

 19-02/28/alihanunutur-1551363433.jpg

Henüz 22 yaşında olan Alihan’ın kilo problemi çocuk yaşlarında başlıyor. Üniversiteye başlamasıyla 40 kilo veriyor ancak göğüs ve karın bölgesinde sarkma ve jinekomasti oluşuyor. Denize girmekten çekinen, özgüvenini kaybeden Alihan, Doctor B’ye başvuruyor.

Doctor B, Op. Dr. Bülent Cihantimur kimdir?

Op. Dr. Bülent Cihantimur, geliştirdiği tekniklerle tıp bilimine yeni yöntemler ve farklı bakış açıları kazandırmaya devam ediyor. Amacının her zaman daha fazla mutluluk olduğunun söyleyen Doctor B “Ben bu işe bir sanat olarak bakıyorum. Bilimsel bir sanat! O yüzden ortaya çıkardığım şeyi sanat eseri olarak görüyorum” diyor.

Bu Ben Miyim?  her Çarşamba 22:30'da TLC'de.