“Korku filmi gibi"

19-03/21/seldakizilkanat.jpg

Hayatı boyunca iri göğüslerinden rahatsız olan Serda Kızılkanat’ın 3 doğumun ardınan şikayetleri artıyor ve küçültme ameliyatı olma kararı alıyor. Serda Hanım’ın kabusu bu noktada başlıyor. 25 gün arayla 4 kere ameliyat olan Serda Hanım’ın tüm operasyonları başarısızlıkla sonuçlanıyor ve aylarca açık yaralarıyla dolaşmak zorunda kalıyor. Bu Ben Miyim? üçüncü bölümde Serda Hanım’ın hem sağlığına hem de hayaline kavuşmasını izleyeceğiz.

“İnsanlar yüzüme baktığında rahatsız olmaya başladım”

19-03/19/nilgunsensoy.jpg

Doğuştan burun kemiği bulunmayan Nilgün Şensoy,  5 yıl önce ameliyat olmaya karar veriyor. Ancak bu ameliyat sorunlarına çare olmadığı gibi orantısız bir buruna sahip oluyor. Nilgün, son bir umutla burnundaki orantısızlık ve yamukluktan kurtulmak için Doctor B’ye başvuruyor.

“Bacaklarım alay konusu oldu”

19-03/19/sibelozaksoy.jpg

2 çocuk annesi Sibel Özaksoy, küçüklüğünde beri üst bedenine göre oldukça ince görünen bacaklarından şikayetci. Bacaklarının görünümü yüzünden hayatı boyunca etek ve elbise giymekten kaçınan Sibel Hanım, okul yıllarında da bu yüzden zorbalığa uğramış. Sibel Hanım, hayalindeki görünüme kavuşabilecek mi?

Bu Ben Miyim? 3. bölüm fragmanını izlemeyi unutmayın!

#video_23235#