Bir Endişeli Prens: Prens William

Sarayda sular durulmuyor. Harry ve Meghan'ın olay yaratan röportajının ardından gözler şimdi tahtın veliahtı Prens William'a çevrildi.

Prens Harry ve Meghan Markle'ın bir TV kanalında yayınlanan belgesele verdikleri röportaj Buckhingam Sarayı'nı paniğe sürüklemişe benziyor. Markle'ın çarpıcı açıklamalarının yanı sıra Prens Harry'nin ağabeyi William ile olan ilişkisine dair yorumu bir hayli dikkat çekti. 

"YOLLARIMIZ AYRILDI"

Son zamanlarda Harry ve William'ın arasının açıldığını hatta sanılanın aksine bu gerilimin Kate ve Meghan kaynaklı olmadığı, anlaşmazlığın iki kardeş arasından çıktığı öne sürülmüştü. Prens Harry'ye William ile olan ilişkisi sorulduğunda "Büyük bir baskı altında olmak kaçınılmaz bir şekilde istenmeyen durumlara yol açabiliyor. Biz her zaman kardeş olarak kalacağız. Şu an hayatımızda farklı yerlere yöneldik. Ama her zaman onun yanındayım, o da benim yanımda. Meşgul olduğumuz için eskisi kadar görüşmüyoruz. Kardeşlerinizle bir gününüz iyi bir gününüz kötü olabilir" cevabını verdi. 

Harry aynı zamanda Meghan gibi basınla verdikleri mücadeleye de değindi. Bir saray çalışanının BBC'ye verdiği ifadeye göre Harry'nin açıklamaları William'ı bir hayli endişelendirdi.

Kardeşi için endişe duyduğunu belirten William'ın aynı zamanda röportajın zamanlaması nedeniyle Harry'ye bir hayli kızgın olduğu iddia edildi. Kensington Sarayı'ndan belgesele dair herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. 

Kraliçe'nin ise 6 haftalık tatile çıkacak çiftin biraz uzaklaşmasını desteklediği öne sürüldü. 

Çiftin önümüzdeki ayı ABD'de Meghan Markle'ın annesinin yanında geçirmesi bekleniyor. 

Kraliyet Ailesi Kuşağı yepyeni programlarla Kasım ayı boyunca TLC'de olacak. 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam