Ağır Yaşamlar Sarah yeni bir bağımlılığın pençesinde

Ağır Yaşamlar’ın en çok kilo veren beşinci ismi Sarah Neeley uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle rehabilitasyon merkezine kaldırıldı.

Sarah Neeley’i 24 yaşında Ağır Yaşamlar’a katıldığında hayatta kalma mücadelesi veriyordu. 300 kiloyu bulan ağırlığı ile sağlığına kavuşmak için Dr. Nowzaradan’a başvurdu.

“Yiyeceklerim benim her şeyim. Yemek için yaşıyorum” sözleriyle bağımlılığını ifade eden Sarah, annesinin yasaklamasına rağmen aşırı yeme bozukluğu çocuk yaşlarında başlamış. 8 yaşında 90 kiloya ulaşmış.

Üvey babasıyla yaşadığı problemler ve annesinin uyuşturucu bağımlılığı daha fazla kilo almasına neden oldu.

Dr. Nowzaradan’ın yönlendirmesi ve mide ameliyatı ile 178 kilonun altına düşen Sarah, Ağır Yaşamlar’ın en çok kilo veren beşinci ismi oldu. Bölümü buraya tıklayarak izleyebilirsin.

Yemek bağımlılığını ve annesiyle sorunlarını çözmeye başlayan Sarah bu kez takipçileri ile uyuşturcu bağımlılığı nedeniyle tedavi görmeye karar verdiğini açıkladı.

Sarah Instagram hesabından “Bağımlılık bağımlılıktır. İster yemek, ister kumar ister uyuşturucu olsun. Yemek bağımlılığımı yendim ancak şimdi bana ölümcül zararları olabilecek başka bir bağımlılığın içinde kendimi buldum. Bu nedenle yardım alıp rehabilitasyon merkezine yatmaya karar verdim” ifadelerine yer verdi. Sarah tedavisinin iyi gittiğini de sözlerine ekledi.

Sarah’nın kilo verdikten sonraki yeni hayatı Ağır Yaşamlar: Şimdi Ne Yapıyolar?’ın yeni bölümünde olacak. 7 Ağustos 21:30’da sadece TLC ve tlctv.com.tr’de.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam