Kutlama yemeği faciayla son buldu. Katil kim?

Sevil Atasoy ile People Dergisi Araştırıyor’un yeni bölümünde dört dörtlük mutlu bir ailenin nasıl katledildiğinin hikayesi geliyor. Geride kalan baba, ailesini öldüren kişinin aslında çok yakınında olduğu gerçeği ile yüzleşiyor.

Zengin ailelerin yaşadığı Teksas’ın Sugarland kasabası 2003 yılında dehşet dolu bir sabaha uyandı. Kent ve Tricia Whitaker, 2 çocuklarıyla mutlu bir aile tablosu çiziyordu. Ta ki 10 Ocak 2003 akşamına kadar…

Aile oğulları Bart’ın üniversite mezuniyeti için çıktıkları kutlama yemeği sonrası evlerinde silahlı saldırıya uğradı. Aileyi evde kar maskeli silahlı saldırgan karşıladı. Önce anne Tricia’yı ardınan Kevin, Kent ve Bart’ı vurdu. Bu saldırıdan sadece baba Kent ve oğlu Bart sağ olarak kurtuldu. Polis ise geniş kapsamlı bir soruşturma başlattı.

Her ne kadar hırsızlık süsü verilmiş olsa da soruşturma ekipleri saldırının hırsızlık için yapılmadığına karar verdi. Hatta katil evi çok iyi bilen biriydi.

Ailesinden 2 kişiyi kaybeden Kent, zanlı aranırken dev bir komplonun gerçekleştiğiyle yüzleşti. Hem de bu plan çok yakınında bir kişi tarafından düzenlenmişti.

Adelet yerini bulacak mı? Katil gerçekte kim? Baba Kent yaşananları affedebilecek mi? Hepsi Sevil Atasoy ile People Dergisi Araştırıyor’un yeni bölümünde. Bölümleri buraya tıklayarak izleyebilirsin.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam