Kraliyeti birbirine düşüren kadın: Camilla

Kate Middleton ya da Meghan Markle uzmanı olabilirsiniz. Peki Kraliyet Ailesi'nin 'diğer' kadını Camilla Parker-Bowles hakkında neler biliyorsunuz? Kraliyeti birbirine katan Camilla Parker Bowles bilinmeyenleri ile karşınızda.

Adeta bir soylu gibi büyüdü

Camilla Parker Bowles, zengin bir ailenin kızı olarak dünyaya geldi. Sussex’te dev bir malikanede büyüdü, pahalı okullarda eğitim gördü. Büyük büyükannesinin Kral Edward’ın metresi olduğu biliniyor. İsviçre ve Fransa’da eğitimine devam etti.

Eski aşklar

Prens Charles ile 1971 yılında tanıştılar. Bir yılı aşan birlikteliklerinin ardından yollarını ayırdılar ve Camilla 1973’te uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Andrew Parker Bowles ile evlendi.

2 çocuğu var

Camilla’nın ilk evliliğinden Tom ve Laura adlı iki çocuğu var. Charles, Tom’un sadece üvey babası değil aynı zamanda vaftiz babası olarak da kayıtlarda geçiyor. Camilla ve oğlu Tom, Diana ve Charles’ın düğün törenine katılmıştı.

Özel yüzük

Prens Charles ve Camilla, 2005 yılında karanlık geçmişlerini bir kenara bırakarak evlendi. Camilla’nın yıllardır beklediği yüzük bir aile yadigarı olarak dikkat çekiyor. 5 karatlık zümrüt kesim pırlanta yüzük Prens Charles’ın anneannesine ait. Kraliçe Elizbeth'in annesinin hayattayken Charles ve Camilla'nın birlikteliğine karşı olduğu biliniyor. 

Uçak korkusu var

Cornwall Düşesi uçak korkusu nedeniyle Prens Charles’a çoğu gezisinde eşlik edemiyor. Bu nedenle zaman zaman eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Camilla Hakkında Her Şey özel bölümünü 23 Kasım'da TLC'de, kaçıranlar ise buraya tıklayarak izleyebilir.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam