Ağır Yaşamlar'dan ağır ihanetler

Hayatlarına yeniden tutunabilmek için Ağır Yaşamlar'a katılanlar, sağlıklarına yeniden kavuşurken bu serüvende sevdiklerinin ihanetleri ile sarsıldı. İşte Ağır Yaşamlar'ın sonu hüzünlü biten aşk hikayeleri...

Lee ve Rena

Kilo verme süreçlerinde hastanede tanışarak birlikte olmaya başlayan Lee ve Rena ile Ağır Yaşamlar’ın 6. sezonunda tanışmıştık. Lee’nin öfke nöbetleri çiftin ilişkisinde büyük sorunlara sebep oluyordu. Yakın zamanda evlenme planları yapan çiftten ayrılık haberi geldi. Lee’nin evli bir kadınla Rena’yı aldattığı iddia ediliyor.

Joe

Joe Wexler, 3 yıllık evliliğini sonlandırdı. Joe, eşi Sarah’nın kendisini aldattığını açıkladı.  Evlerinden ayrıldığını belirten Joe, eşinin kısa süre içinde yeni sevgilisi ile yaşadığını da belirtti. Joe'nun hikayesini buraya tıklayarak izleyebilirsin. 

Tamy Lyn

Tamy Lyn, yaşadığı duygusal travmaların ardından aradığı kaçışı yemeklerde bularak neredeyse 300 kiloya yaklaşmıştı. Hayatını yeniden düzene sokmaya çalışan Tamy, bölüm sırasında mutsuz evliliğine de bir darbe yiyerek eşi James’in kendisini aldattığını öğrenmişti.

Lupe

Lupe’nin Gilbert ile olan ilişkisini bilmeyen yoktur. Lupe kilo verme sürecinde yaşadığı zorlu anlarda birçok kez Gilbert’i telefonda başka kadınlarla konuştuğunu yakalamış, Gilbert da itiraf etmişti. Hatta Gilbert, Lupe’yi mide ameliyatı sonrasında ilişkiye girmeye zorlamış, dikişlerini patlatmıştı. Bugünlerde ise Gilbert’in Ağır Yaşamlar’dan başka biriyle olduğu konuşuluyor.

Zsalynn

İhanetle olmasa da Zsalynn’nin kilo verme mücadelesini sabote etmeye çalışan bencil bir ilişki var sırada. Zsalynn ile sadece şişman olduğu için birlikte olan Gareth, eşine ameliyat öncesi ve sonrası asla destek olmadı, kilo vermesini engelledi. Hatta bir keresinde ona salata almayı reddederek kilo verme sürecini sabote etmeye çalışmıştı: “Sana salata almıyorum. Ot yemek istiyorsan bahçeye çıkıp otlanabilirsin.” demişti. Ağır Yaşamlar: Şimdi Ne Yapıyorlar? bölümünde Zsalynn eşiyle boşandıklarını açıkladı. Zsalynn artık yeni biriyle aşka yelken açtı ve nişanlandı.

Melissa Morris

Ağır Yaşamlar’a ilk katıldığında 220 kilo vermeyi başaran Melissa, 11 yıl sonra 3 doğumun ardından yine fazla kiloları ile Dr. Now’a yeniden başvurmuştu. Melissa, Ağır Yaşamlar: Şimdi Ne Yapıyorlar? bölümünde eşini birçok kendisini aldatırken yakaladığını ve boşanma kararı aldığını açıklamıştı.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam