Mafya ve emekli polis birlikte ne yapıyor?

Geçmişinizdeki karanlık sırlar peşinizi bırakır mı? Çocuklar babalarının işlediği suçların bedelini ödemek zorundalar mı? Babaların Günahları eski mafya Blacha ve emekli polis Sikora'nın çocuklarını koruma pahasına girdikleri gerilimli macerayı ekrana getiriyor.

Eski mafya Blacha ve emekli polis memuru olan Sikora’nın yıllar sonra yüzleşmesinin gizemli hikayesi her pazartesi 22:30'da TLC'de. 

Varşova’nın eski mafyalarından Blacha, kötü geçmişini çoktan geride bırakmıştır. Birlikte kirli bir sır sakladığı eski komiser Sikora ile görüşmemektedir. Tanık koruma programında olan Blacha, anılarını kitaplarında anlatıyor ve çeşitli davalarda tanıklık yapıyor. 

Sikora'nın kızı ise tıpkı babası gibi başarılı bir polis olma yolunda ilerlemektedir. Ancak kızının açtığı yeni bir soruşturma babası Sikora ve Blacha'nın geçmişte üzerini kapattıkları bir sırrı yeniden gün yüzüne çıkarır.

Eski mafya Blacha'nın kızı ise hukuk doktorasını yeni bitirerek hayata yeni bir başlangıç yapmaya hazır. Ancak babasının geçmişi her yerde onu takip ediyor. 

Blancha’nın ve emekli Sikora’nın yolları kızları üzerinden yeniden kesişiyor. Blancha ve Sikora bu kez sanki hiç ayrılmamış gibi bir araya gelip kızlarının hayatta kalması için iş birliği yapmak zorundalar.

Blacha ve Sikora'nın sakladıkları sır ne? Bu sırrı herkesten nasıl saklayacaklar? Kızlarını tehlikeden koruyabilecekler mi?

Babaların Günahları bölümlerini kaçıranlar buraya tıklayarak izleyebilirler.

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam