Beşizlerin yeni tuhaf huyları

Kalabalık Aile yeni bölümleri ile TLC’ye döndü. Beşizler artık neredeyse 4 yaşında ve hepsi ilk tanıdığımız bebek hallerinden çok daha farklı. Danielle ve Adam beşizlerin yeni tuhaf huylarını anlatıyor.

AVA

Ava tam bir istifçi olmuş. Gün boyunca yanında olmasını istediği eşyaları çantasına dolduruyor. Okuldan hep oyuncak aşırıyor. Çantasını hiç yanında ayırmıyor.

OLIVIA

Artık korku nedir bilmeyen Olivia, beşizlerin en neşelisi... Dans etmesi, taklalar atmayı ve taklit  yapmayı çok seviyor. Korku nedir bilmiyor. Yeni bir özelliği durmadan ‘kaka’lı şakalar yapması.

PARKER

Parker her ne kadar inatçı bir karakter olsa da o hala utangaç bir çocuk. Yeni insanlardan kesinlikle hoşlanmıyor.

RILEY

Beşizlerin elebaşı Riley grubun en yaramazı. Asla hatasını kabul etmiyor. Danielle’ye göre kuralları biliyor ama uymak istemiyor. Tam bir asi yürek!

HAZEL

Hazel, beşizlerin arasında tek karakteri değişmeyen. Danielle ve Adam her zaman uslu ve sorun çıkarmayan bir çocuk olduğunu söylüyor. Ama çabuk öfkendiğini için dikkat etmek gerekiyor.

Busby ailesi 4. sezona bu değişikliklerle başladı. Bakalım sezon sonunda beşizlere neler olacak. Yeni bölümü buraya tıklayarak izleyebilirsiniz. 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam