TLC'de yeni sezonda neler var?

Özlediğiniz TLC programlarıyla yeniden kavuşmaya, TLC'nin yeni sezonuna katılan yeni kahramanlarıyla tanışmaya hazır mısınız? İşte TLC'de yeni sezon...

BU BEN MİYİM?

Doctor B, yeni sezonunda birbirinden etkileyici değişimlerle geri dönmeye hazır. Hatalı operasyonların ya da doğuştan gelen yaralarının yükünü hayatı boyunca taşıyan hastalar Bu Ben Miyim?’de yeniden hayallerine sarılabilmek için Doctor B ile bir araya geliyor.  Bu Ben Miyim? 18 Eylül’den itibaren her Çarşamba TLC’de. Yeni bölüm heyecanını tatmak isteyenleri burada bir sürpriz bekliyor! 

TEMİZLİK AVCILARI

Evinizdeki toza, kire, beklemiş bulaşıklara haber verin. Temizlik Avcıları geri dönüyor! Yeni sezonda yepyeni yüzleri ile Temizlik Avcıları, kirli evlere güneş gibi doğmaya geliyor. Yeni Temizlik Avcıları ile Eylül'de tanışmaya hazır olun!

SEVİL ATASOY İLE PEOPLE DERGİSİ ARAŞTIRIYOR

En karanlık cinayetlerin perde arkası, unutulan ipuçları, davanın seyrini değiştiren buluşlar... TLC’nin sevilen suç ve araştırma kuşağına yeni bir uzman geliyor. Uluslararası tecrübesi ve bilinirliği ile Prof. Dr. Sevil AtasoyPeople Dergisi Araştırıyor programında yakın tarihin en çok ses getiren suç davalarını en ince detayına kadar gözler önüne serecek. Sevil Atasoy’la olan randevunuz için Ekim ayını bekleyin. Ön hazırlık olarak People Dergisi Araştırıyor bölümlerini buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

BIRAK BEN YAPAYIM

Evini renove etmek için bir türlü harekete geçemeyen çiftleri sonundan yerinden kaldıran bir program geliyor. Hakan Kütahya ile Bırak Ben Yapayım çok yakında TLC’de başlıyor. Başvuru formu için buraya tıklamayı unutma! 

KALABALIK AİLE

Busby ailesi büyüyor! Ancak beşizlerin yaramazlıkları bitmiyor. Artık 4 yaşında giren beşizler yepyeni alışkanlıkları ile dikkat çekiyor. Busby ailesinin yeni maceraları için Kalabalık Aile her Cumartesi 13:00’te TLC’de, kaçıranlar için bölümler burada.

KAYIP HAYAT

Bir trafik kazası sonucu tüm hayatı değişen Anna Nowak kim olduğunu hatırlamıyor. Müzisyen mi? Dansçı mı? Daha önceki hayatında neler yapıyordu? Çocukları var mı? Anna’nın kendini yeniden keşfettiği gizem dolu dizimiz Kayıp Hayat’a davetlisiniz.

AĞIR YAŞAMLAR

Dr. Nowzaradan'sız bir an düşünebiliyor musunuz? Dr. Now'ın motive eden, ilham dolu sözleriyle Ağır Yaşamlar: Şimdi Ne Yapıyorlar? yeni bölümleri ile seni bekliyor. 

Favorilerinize başarıyla eklendi.

Tamam