Kadir Ezildi

“Temiz olması için çiçeklere bile çamaşır suyu döküyorum”

Kadir Bey 24 yaşında, özel bir hastanede depo sorumlusu olarak çalışıyor. İstanbul’da ailesi birlikte yaşayan Kadir Bey, temizlik takıntısı nedeniyle ailesine zor anlar yaşatıyor. Annesinin tüm engellemerlerine rağmen temizleyebilmek için bilerek halıya çay döktüğü bile oluyor. Kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine harcıyor. Bulaşık çıkmasın diye yemek yapmak istemiyor, habersiz misafir kesinlikle kabul etmiyor, olur da gelirlerse ayaklarını yıkayıp çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Kadir Bey’in hobileri arasında marketlerde en çok temizlik ürünleri reyonunda vakit geçirmek yer alıyor.

Arzu Nar Gül

"Koltuk örtüsü bozuldu diye tüm gece ağladım”

Evli ve bir çocuk annesi olan Arzu Hanım, evde durmadan süpürge yapıyor, bebeği mikrop kapar diye emeklemesine izin vermiyor. Evde fazla eşya olmasından hoşlanmayan Arzu Hanım annesini her ziyaret ettiğinde fazla gördüğü eşyaları attığını ve annesinin de bu duruma isyan ettiğini söylüyor. Temizlik ürünlerine tutkuyla bağlı, baş ucunda tutuyor.

Hülya Yavuz Özseçen

“Dağınık ve pis bir eve gittiğimde kendimi temizlik yaparken buluyorum”

Hülya Hanım bilgisayar mühendisi, İstanbul’da yaşıyor. Temizliğe gösterdiği özenin yanı sıra düzen konusunda da oldukça hassas. Zira ona göre temizliği gösteren şey düzen. Her daim düzenli dolaplar, temiz çarşaflar, temizlik kokan bir ev olmazsa olmazları. Yeni çıkan temizlik ürünlerini takip ediyor ve deniyor. Evcil hayvan beslediği için temizlik konusunda ekstra mesai harcıyor. Evcil hayvan besleyenlerin de bu konuda hassasiyet göstermesini istiyor.

Temizlik Avcıları cumartesi 19:30 TLC'de!