Hayalimdeki Evin yıldızı Joanna Gaines yaptığı harika ev tasarımlarının yanı sıra doğal görünümüyle de dikkat çekiyor. Joanna Gaines, kısa bir süre önce kişisel web sitesinden makyaj sırlarını paylaştı. Gaines sanılanın aksine sette bir makyözünün olmadığını makyajını kendi yaptığını açıkladı.

Joanna Gaines’in günlük makyaj rutini nasıl?

Joanna, gözlerini ön plana çıkaran hafif ışıltılı bir görünümü tercih ediyor. Öncelikle NARS’ın ışıltılı Radiant Concealer’ını uyguluyor. Joanna alt ve üst kirpik çizgisine siyah kalem çekerek gözlerini öne plana çıkıyor. Son adım ise MAC’in ‘Nehru’ farını uyguluyor ve rimelle kirpiklerini belirginleştiriyor.

Dudaklarında olabildiğince nude tonlarını tercih eden Joanna’nın favorisi MAC’in ‘Fresh Brew’ ruju oluyor. Kimi zaman ise sadce bir parlatıcı ile yetiniyor. Dudaklar nötr tonda olunca Joanna yanaklarında renk kullanmaktan çekinmiyor. Lancome’un ‘Mocha Havana’ allığı ile istediği canlılığı ekliyor.

19-04/05/makyaj-cantasi.JPG

Joanna güzelliğe bakış açısını şu sözlerle açıklıyor: “Yaşlandıkça güzellik kavramı beniç için değişiyor. Saçlarım beyazlaşıyor, kırışıklarım artıyor ancak daha güzel hissediyorum. Çünkü hayatımda daha önemli hedeflerim var.”