22.25

Sherlock

Final bölümünde, geçmişin karanlık sırları gün yüzüne çıkıyor. Çok uzun zaman önce planlanmış bir oyunun içinde, Sherlock ve Dr. Watson, şimdiye kadarki en zorlu mücadelelerini verecekler. Oyun gerçekten sona erdi mi?

Sayfasına Git!
21.30

Şanslı Bebekler

Şanslı Bebekler'de, bebekleri ile tanışmayı bekleyen anne - baba adayları, hayatlarının sürprizi ile karşılaşıyorlar: Doğum odaları bir anda tam donanımlı bir yarışma programına dönüşüyor! Bu sürpriz yarışmanın kazananları, bebeklerinin geleceği için 10 bin dolar değerindeki burs ödülü ile taburcu oluyorlar.

Sayfasına Git!
22.25

Arrow

Darhk'ı yenebilmek için yardıma ihtiyacı olduğunu anlayan Oliver, eski dostunu arar. Doğaüstü güçlerini kullanan Vixen, Darhk'ın yerini bulmayı başarır ve ekip savaşa gider.

Sayfasına Git!
19.40

Çifte Kurtuluş

EJ, 25 yıl boyunca yüksek rütbe ile orduda görev yaptı ve hayatta kalma eğitmeni. Jeff ise usta bir avcı, deneyimli bir hayatta kalma uzmanı ve tırmanışçı. Bu iki ustanın hayatta kalma yöntemleri çok farklı ama bu kez birlikte hareket etmek zorundalar. Çünkü Çifte Kurtuluş’ta hayatta kalmanın tek bir yolu var: İşbirliği yapmak.

Sayfasına Git!
20.35

Alaska'yı Mesken Tuttuk

Alaska'yı Mesken Tuttuk, vahşi doğanın tam ortasında hayat kalmak için birbirlerine tutunan yedi çocuklu Brown ailesini hikayesini ekrana getiriyor. Alaska'nın ıssız ormanlarında medeniyetten tamamen uzakta yaşayan bu aile, kendi kurallarını kendi koyuyor.

Sayfasına Git!
21.30

Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri

Ed, Sonoran çölünde yalnız başına hayatta kalma çabasında. Yanında hiç bir şey yok - ne yemek, ne su, hatta ne bir çakı. On gün nasıl dayanacak acaba?

Sayfasına Git!
22.50

Robot Savaşları

Gelmiş geçmiş en acımasız, en heyecanlı mücadeleye hazır mısın? Birbirinden güçlü robotlar şampiyonluk için ringe çıkacak. Irmak Kazuk ve Bilgehan Demir'in müthiş sunumuyla Robot Savaşları başlıyor!

Sayfasına Git!
;