23.20

Hooten & the Lady

Lady ve Hooten, Büyük İskender'in kayıp mezarını bulmak için güçlerini birleştirirler ve Mısır'a giderler. Lady, çok tehlikeli ve köklü bir örgütün de aynı hazinenin peşinde olduğundan şüphelenir.

Sayfasına Git!
12.20

Huriye'nin Mutfağı

En tatlı yemek programı Huriye'nin Mutfağı'nda, sempatik şef Huriye Al Matbakh'ın en sevilen tatlıları izleyiciler ile buluşuyor. Hafta içi her gün, Huriye kolları sıvıyor ve keklerden çöreklere, tartlardan kruvasanlara kadar aklınıza gelebilecek her tür tatlı ve fırın ürününü TLC izleyicileri için pişiriyor. Evde kolayca uygulayabileceğiniz pratik teknikleri ve en lezzetli tatlıların püf noktalarını paylaşan Huriye, tüm mutfakları tatlandırmaya geliyor.

Sayfasına Git!
22.25

Arrow

Star City'nin son 3 belediye başkanı öldürüldüğü için; eski bir aile dostunun, belediye başkanlığına aday olacağını açıklaması Oliver ve Thea'yı endişelendirir. Bu sırada Felicity, işle ilgili zor bir kararla karşı karşıyadır ve Curtis'ten yardım ister.

Sayfasına Git!
16.55

Minik Kekler Atölyesi

Sophie ve Katherine, hayatları boyunca biriktirdikleri tüm parayı ve güçlü kariyerlerini riske atarak, en büyük hayallerini gerçekleştirmeye karar veriyorlar: Bir pastane açmak. Büyükannelerinden öğrendikleri tarifler ve ailelerinin desteği sayesinde 2008 yılında Georgetown Cupcake'i açıyorlar ve bir gecede başarıyı yakalıyorlar. Minik Kekler Atölyesi, hayallerinin peşinden giden iki kız kardeşin renkli yolculuğunu ekrana getiriyor.

Sayfasına Git!
21.30

Bear Grylls: Kırılma Noktası

Hayatta kalma uzmanı Bear Grylls yeni bir maceraya atılıyor; fakat bu kez yalnız değil. Yeni programı Bear Grylls: Kırılma Noktası'nda her bölüm, farklı korku ve fobilere sahip iki kişi Bear'a katılıyor. Vahşi doğadaki bu macerada amaç, korkuları geride bırakarak yeni bir hayata başlamak. Onları cesaretlendirmek ise Bear'ın görevi. Bear Grylls: Kırılma Noktası'nda, en büyük korkularıyla yüzleşme cesareti gösteren sıradan insanların geçirdiği değişime tanık olacağız.

Sayfasına Git!
13.15

160 Kilometrelik Macera

160 Kilometrelik Macera programı, 3 arkadaşın, keşfedilmemiş ve tehlikeli yerlere doğru yolculuklarını ekrana geliyor. Ekibin amacı güvenli ve tanıdık yoldan ayrılarak, daha önce hiç yürünmemiş patikaların heyecanını keşfetmek. Cesur maceraperestler en kurak çöllerden, buz gibi soğuk kanyonlara ve yıllanların kol gezdiği ormanlara kadar dünyanın en tehlikeli bölgelerinde, 160 km uzunluğundaki rotayı yalnızca 4 gün içinde tamamlaya çalışacak.

Sayfasına Git!
21.30

The Carbonaro Effect

Michael Carbonaro'nun işi sihirbazlık ama aklı hep muziplikte! Bu büyüleyici programda Carbonaro, günlük hayatın içinde insanlara beklemedikleri numaralar yapıyor ve her şey gizli kamera ile kaydediliyor. Olup biteni anlamayan seyircilerini şaşkınlık ve hayranlık içinde bırakıyor.

Sayfasına Git!
;