21.30

Doctor Who

Doktor, Amy ve Rory 1969 yılında Beyaz Saray'dadırlar. Eski bir FBI ajanı ve River Song'un yardımıyla Doktor, küçük bir kızı gizemli Space Man'den kurtaracağına dair Amerikan başkanına söz verir.

Sayfasına Git!
00.10

Younger

Kelsey'in gerçekleri bilmesi ve Thad'in bilgisayarındaki bilgiler, Liza'nın sırrını tehdit eder. Bir Silikon Vadisi milyarderi, Empirical'a yatırım yapar.

Sayfasına Git!
22.25

Teen Wolf

Mezuniyet yaklaşırken, Beacon Hills'te Scott ve arkadaşları doğaüstü bir güçle karşılaşırlar, bu sırada Liam okulda yeni bir düşmanın varlığını keşfeder.

Sayfasına Git!
23.20

Vikings

Kattegat halkı Ragnar'ın dönüşünden memnun değildir ve bu onun Wessex yolculuğu için ekip bulmasını zorlaştırır. Bjorn ise Akdeniz'i keşfetme hayalini gerçekleştirmeye hazırlanır.

Sayfasına Git!
21.30

160 Kilometrelik Macera

160 Kilometrelik Macera programı, 3 arkadaşın, keşfedilmemiş ve tehlikeli yerlere doğru yolculuklarını ekrana geliyor. Ekibin amacı güvenli ve tanıdık yoldan ayrılarak, daha önce hiç yürünmemiş patikaların heyecanını keşfetmek. Cesur maceraperestler en kurak çöllerden, buz gibi soğuk kanyonlara ve yıllanların kol gezdiği ormanlara kadar dünyanın en tehlikeli bölgelerinde, 160 km uzunluğundaki rotayı yalnızca 4 gün içinde tamamlaya çalışacak.

Sayfasına Git!
21.30

Class

Başındaki Arn'dan kurtulmak ve özgürlüğüne kavuşabilmek için olağanüstü bir maceraya atılan Bayan Quill büyüleyici ve tehlikeli dünyalara seyahat eder.

Sayfasına Git!
23.20

Lip Sync Battle

Müzik, sinema ve spor dünyasının yıldızları, Lip Sync Battle sahnesinde playback yeteneklerini yarıştırıyor. LL Cool J'in sunduğu bu müthiş eğlenceli çekişmenin sonucunda, hangi yıldızın daha başarılı performans gösterdiğine izleyiciler karar veriyor. Lip Sync Battle sahnesinde Jimmy Fallon, John Legend, Anne Hathaway, Emily Blunt, Queen Latifah, Justin Bieber, Channing Tatum, Eva Longoria ve daha birçok ünlünün çılgın, acımasız ve çok eğlenceli mücadelesine hazır olun!

Sayfasına Git!
;