22.25

Fear the Walking Dead

Madison, Strand'i gizemli planını açıklamaya zorlar. Bu sırada Nick, Alicia ve diğerleri düşen bir uçağın enkazını inceler.

Sayfasına Git!
20.05

The Mindy Project

Mindy, Gwen'in evinde Şükran Günü yemeği pişirmeye karar verir, ama eski sürpriz randevusu Dennis yeni kız arkadaşıyla gelince tamamen gafil avlanır.

Sayfasına Git!
22.25

Manhunt

Joel Filipinler'de ordunun özel operasyon ekibine karşı. Bu seçkin takım, 48 saat içinde, Filipinler'in balta girmemiş ormanlarından kaçıp kurtulmadan Joel'i yakalamak zorunda.

Sayfasına Git!
21.30

Arrow

Malcolm Brick'i alaşağı etmek için ittifak önerir, ama Felicity itiraz eder. Bu arada, Malcolm Rebecca'yı kimin öldürdüğünü keşfeder ve aklında cinayetle peşine düşer.

Sayfasına Git!
02.35

Deadly Devotion

Doris, Houston'ın yeraltı kumar dünyasının King Bookie'sinin eşi olmanın güzelliklerini yaşar. Acaba yüksek risk-yüksek getiri evliliği onu yüzüstü bırakacak mı?

Sayfasına Git!
13.15

Superhuman Showdown

Roman Compayo sırayla 20.000 kelimeyi nasıl hatırlayabiliyor? Shaolin keşişleri bıçaklar üzerinde nasıl dengede durabiliyorlar? Fran Capo dakikada 603 sözcüğü nasıl söyleyebiliyor?

Sayfasına Git!
23.20

Hannibal

Will, Hannibal Lecter'ı kullanarak Francis Dolarhyde'ı öldürmeyi planlamaktadır. Bedelia bu tehlikeli plan hakkında endişelerini dile getirmesine rağmen Will, Hannibal'ın oyununu oynamaya devam eder. Büyük finalde Will, en karanlık korkularıyla yüzleşmek zorunda kalır.

Sayfasına Git!
;