22.25

Halt and Catch Fire

Bilgisayarları için kasa tasarlayacak bir kişi arayan Joe eski bir arkadaşıyla buluşur. Bu arada Gordon kendisine patronluk taslanmasından bıkarak evin yolunu tutar.

Sayfasına Git!
21.30

Telenovela

Ana boşanmasından bu yana ilk gerçek buluşmasına gidince heyecanlanır. Bu arada, oyuncu kadrosu bir hayaletin sesli çekim stüdyosuna musallat olduğundan korkar.

Sayfasına Git!
20.35

Running Wild with Bear Grylls

Bu çok özel bölümde, hayatta kalma uzmanı Bear Grylls, Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama'yı Alaska'nın buzul bölgesi Exit Glacier'e doğru hayat boyu unutamayacağı bir yolculuğa çıkartıyor. Barack Obama'nın röportajlarını defalarca izledik fakat Bear ve Başkan'nın kamp ateşi sohbetlerini ve yolculuk boyu yaşadıklarını izleyeceğimiz bu özel bölüm, Obama'nın hiç görmediğimiz yanlarını ekrana getiriyor.

Sayfasına Git!
21.30

Jekyll And Hyde

Robert, Maggie ve Ravi'yle Londra'ya gönderken Fedora yolda onlara pusu kurar. Ardından, Robert Lily'yi aramak için onun evine gider.

Sayfasına Git!
20.35

State of Affairs

Nick'in sonunda aranan baş teröristi görüş alanına almasıyla fedakârlıkların yapılması gerekebilir, Charlie nasıl ilerleneceği konusunda Başkan Payton ile farklı fikirdedir.

Sayfasına Git!
22.25

12 Monkeys

Sezon finali. Cole ve Cassandra Tanık'la son bir kez yüzleşmeyi denerken, Jones da misyonunda yeni bir tehditle karşı karşıya.

Sayfasına Git!
22.35

Peaky Blinders

Thomas Shelby'nin at yarışında şike yapması nüfuzlu kişi Billy Kimber'in öfkesini çeker. Bu arada, Müfettiş Campbell çalınmış silah ararken korkunç bir baskın düzenler.

Sayfasına Git!
;