21.30

The Shannara Chronicles

Terry Brooks'un çok satan roman serisinden uyarlanan The Shannara Chronicles, insanlığın yok oluşundan binlerce yıl sonra elflerin, cücelerin, trollerin ve cinlerin hüküm sürdüğü fantastik bir dünyayı anlatıyor. İlk bölümde; Prenses Amberle Elessedil, Ellcrys adındaki en kutsal Elf ağacını koruyan Chosen'a katılmak üzere seçilir. Fakat Ellcrys'in öleceğini sezer ve bu dört kıtayı da tehlikeye atacak bir felaket anlamına gelir.

Sayfasına Git!
21.30

Heartbeat

Hayatta kalabilmeleri için ayrılmaları gereken yetişkin birleşik ikizler gibi tartışmalı bir vakayı üstlenen Alex, bağlantının gerçek anlamı üzerine düşünmeye başlar.

Sayfasına Git!
21.30

Running Wild with Bear Grylls

Bear, Hollywood'un yaramaz kızlarından Michelle Rodriguez'i çetin ve harika manzaralara sahip bir macera için Kuzey Amerika'daki en zorlu çöllerden birine, Kızıl Çöl'e götürür.

Sayfasına Git!
22.25

Peaky Blinders

Ruslar Peaky Blinders çetesini zorlarken; Tommy, ciddi şekilde köşeye sıkıştırıldığını anlar ama eski bir düşmanının yanında olması gibi gizli bir avantajı vardır.

Sayfasına Git!
15.05

Long Island Medyumu

Evli ve iki çocuk annesi Theresa Caputo'nun, ilk bakışta Long Island, New York’ta yaşayan normal bir ev hanımı gibi görünmesi sizi yanıltmasın. Kendisinin çok özel bir yeteneği var: Theresa Caputo bir medyum ve ölülerle konuşabiliyor... Günlük hayatta karşılaştığı kişilerin kaybettikleri yakınları ile iletişim kurmalarını ve bazen de vedalaşmalarını sağlıyor.

Sayfasına Git!
14.10

Alaskan Bush People

Alaskan Bush People, vahşi doğanın tam ortasında hayat kalmak için birbirlerine tutunan yedi çocuklu Brown ailesini hikayesini ekrana getiriyor. Alaska'nın ıssız ormanlarında medeniyetten tamamen uzakta yaşayan bu aile, kendi kurallarını kendi koyuyor.

Sayfasına Git!
20.35

Doctor Who

Doktor ve Amy, Ölülerin Labirenti'nde, son Ağlayan Melek'in izini sürerler. Zaman lordu, Lonely Assassins ile karşı karşıya kaldığında, River Song'a güvenebilecek mi?

Sayfasına Git!
;