23.20

Fear the Walking Dead

Fear the Walking Dead'de sezon arası sona eriyor, yeni bölüm Amerika yayınıyla aynı gün, bu akşam 22:25'te TLC'de. Nick gerçekleri öğrenmekte kararlıdır ve cevap aradığı sorular onu ölümcül bir yolculuğa sürüklerken, geçmişin karanlık parçaları gün yüzüne çıkıyor.

Sayfasına Git!
20.35

Separated at Birth

Kaybedilenin yeri dolmuyor, ama ya kaybettiğiniz kişi hala orada bir yerlerdeyse? Yeni realite dizisi Separated at Birth, hayatlarındaki eksik parçayı arayanların umut dolu yolculuğunu anlatacak.

Sayfasına Git!
22.25

Deadliest Catch

Alaska'da yengeç avı mevsimi kapanmak üzere. Balıkçılar ya bugün yengeç yakalamayı başaracaklar, ya da bu sezon kazanç elde etme şanslarını kaybedecekler. Bugün olanlar, balıkçı ailelerinin bütün yılını belirleyecek.

Sayfasına Git!
22.25

Halt and Catch Fire

Sezon finalinde, Clark ailesi krize doğru sürüklenirken Gordon, Joe'ya yardım eder. Cameron'ın Mutiny için hayal ettiği gelecekte herkese yer olmayabilir.

Sayfasına Git!
16.55

Buddy'nin En İyileri

Pastacılar Kralı Buddy Valastro'nun bugüne kadar yaptığı en akıl almaz pastaları keşfetmeye hazır olun! Yeni bölümde; Buddy ve ekibinin şimdiye dek yaptığı en başarılı hayvan pastaları ekrana geliyor.

Sayfasına Git!
22.25

Teen Wolf

Theo ve Chimera sürüsüyle, Eichan House'ta kapana kısılmış olan Scott, çok geç olmadan Lydia'yı kurtarmanın bir yolunu bulmak zorunda.

Sayfasına Git!
21.30

Hello World!

Hayvanlar aleminin heyecan verici hikayesini, günümüzün en başarılı müzisyenlerinin sesinden dinlemeye var mısın? Yeni belgesel dizisi Hello World!'de, müzik dünyasının yıldızları, vahşi doğanın hikayesini seslendiriyor. Usher ve Christina Aguilera'nın seslendirdiği ilk iki bölüm peş peşe Pazar 21:30'da

Sayfasına Git!
;