23.20

Hooten & the Lady

Hooten & the Lady'nin sezon finalinde, Lady Alex düğün hazırlıklarını bir kenara bırakır ve Karayipler'de hazine peşinde olan Hooten'a katılır. Amaçları, Kaptan Henry Morgon'ın kayıp korsan ganimetini bulmak.

Sayfasına Git!
12.20

Huriye'nin Mutfağı

En tatlı yemek programı Huriye'nin Mutfağı'nda, sempatik şef Huriye Al Matbakh'ın en sevilen tatlıları izleyiciler ile buluşuyor. Hafta içi her gün, Huriye kolları sıvıyor ve keklerden çöreklere, tartlardan kruvasanlara kadar aklınıza gelebilecek her tür tatlı ve fırın ürününü TLC izleyicileri için pişiriyor. Evde kolayca uygulayabileceğiniz pratik teknikleri ve en lezzetli tatlıların püf noktalarını paylaşan Huriye, tüm mutfakları tatlandırmaya geliyor.

Sayfasına Git!
22.25

Arrow

Şok edici sırların açığa çıkması, Green Arrow ekibi ve Damien Darhk arasındaki savaşı karmaşıklaştırır. Lazarus Pit'in etkilerini yeniden hissetmeye başlayan Thea, Alex'in önünde kontrolünü kaybeder.

Sayfasına Git!
16.55

Minik Kekler Atölyesi

Sophie ve Katherine, hayatları boyunca biriktirdikleri tüm parayı ve güçlü kariyerlerini riske atarak, en büyük hayallerini gerçekleştirmeye karar veriyorlar: Bir pastane açmak. Büyükannelerinden öğrendikleri tarifler ve ailelerinin desteği sayesinde 2008 yılında Georgetown Cupcake'i açıyorlar ve bir gecede başarıyı yakalıyorlar. Minik Kekler Atölyesi, hayallerinin peşinden giden iki kız kardeşin renkli yolculuğunu ekrana getiriyor.

Sayfasına Git!
20.35

Alaska'yı Mesken Tuttuk

Alaskan Bush People, vahşi doğanın tam ortasında hayat kalmak için birbirlerine tutunan yedi çocuklu Brown ailesini hikayesini ekrana getiriyor. Alaska'nın ıssız ormanlarında medeniyetten tamamen uzakta yaşayan bu aile, kendi kurallarını kendi koyuyor.

Sayfasına Git!
16.00

Ed Stafford ile Kurtuluş Öyküleri

Ed Venezuela'nın yağmur ormanlarında mahsur kalmış durumda. Elinde hiç bir şey yok - ne yiyecek, ne su; bir bıçağı bile yok. Bu şartlar altında on gün nasıl geçirebilecek acaba?

Sayfasına Git!
23.20

Çark: Kurtuluş Oyunları

Çark: Kurtuluş Oyunları'nda bir kişi elendi ve geriye kalan katılımcılar, yeni zorluklarla dolu farklı bölgelere geçtiler. Luke, bataklıkta timsahların saldırısına uğruyor; Shon, açlıkla mücadele etmekte zorlanıyor. Adam ise adada ateş yakmayı başaramıyor ve sonuçlarına katlanmak zorunda kalıyor.

Sayfasına Git!
;