21.30

The Shannara Chronicles

Ellcrys'e kendini kanıtlamak isteyen Amberle, ölümcül bir göre atılırken; Dagda Mor onu öldürmesi için Changeling isimli kadim bir iblisi saraya gönderir.

Sayfasına Git!
16.55

Benim Muhteşem Tombul Hayatım

Whitney'nin ilk dans sınıfı heyecanı, 150 kilo ağırlığındaki vücudunun sandığı kadar sağlıklı olmadığını fark etmesiyle yerini korku ve üzüntüye bırakır.

Sayfasına Git!
21.30

Running Wild with Bear Grylls

The Hangover filminin komik yıldızı Ed Helms, hayat boyu unutamayacağı bir macera için Bear'a katılıyor ve Colorado dağlarında en büyük korkusuyla yüzleşiyor.

Sayfasına Git!
16.55

Giy Bakalım

Sıradışı stil programı Dare to Wear, "tarzını baştan yarat" konseptine yepyeni bir bakış açısı getiriyor. Stil uzmanı Tai Beauchamp'ın sunuculuğunda, tarzları birbirine tamamen zıt iki kişi, moda felaketleriyle dolu gardıroplarını değiş tokuş ediyor. Bir gün boyunca birbirlerinin kıyafetlerini giymek zorunda kalan kadınların, yalnızca dış görünüşleri değil, aynı zamanda kendi tarzlarına bakışları da değişiyor.

Sayfasına Git!
14.35

Long Island Medyumu

Evli ve iki çocuk annesi Theresa Caputo'nun, ilk bakışta Long Island, New York’ta yaşayan normal bir ev hanımı gibi görünmesi sizi yanıltmasın. Kendisinin çok özel bir yeteneği var: Theresa Caputo bir medyum ve ölülerle konuşabiliyor... Günlük hayatta karşılaştığı kişilerin kaybettikleri yakınları ile iletişim kurmalarını ve bazen de vedalaşmalarını sağlıyor.

Sayfasına Git!
16.55

Mind Control Freaks

Mind Control Freaks ile dünyanın en ilginç konusunu, yani insan zihninin işleyişini keşfetmeye hazır olun. Hipnoz, arkadaş baskısı ve otorite hissi gibi farklı psikolojik teknikleri kullanan Mind Control Freaks uzmanları, kontrolün sandığımız kadar elimizde olmadığını ortaya koyuyor.

Sayfasına Git!
20.35

Doctor Who

TARDIS'ten ayrılmalarından beş yıl sonra Amy ve Rory evlenirler; sessiz bir köyde yaşamaya başlarlar ve Amy hamiledir. Fakat gerçekte hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Sayfasına Git!
;