21.30

Doctor Who

Doktor, Demons Run Savaşı'nda mücadele etmesi için bir ordu kurar. Her iki taraf da bazı ödünler vermelidir. River Song'un Doktor'a söyleyecekleri vardır.

Sayfasına Git!
12.20

Huriye'nin Mutfağı

En tatlı yemek programı Huriye'nin Mutfağı'nda, sempatik şef Huriye Al Matbakh'ın en sevilen tatlıları izleyiciler ile buluşuyor. Hafta içi her gün, Huriye kolları sıvıyor ve keklerden çöreklere, tartlardan kruvasanlara kadar aklınıza gelebilecek her tür tatlı ve fırın ürününü TLC izleyicileri için pişiriyor. Evde kolayca uygulayabileceğiniz pratik teknikleri ve en lezzetli tatlıların püf noktalarını paylaşan Huriye, tüm mutfakları tatlandırmaya geliyor.

Sayfasına Git!
22.25

Teen Wolf

Scott ve Liam, Ghost Rider'lardan birini yakalamaya çalışır; bu sırada Malia ve Peter ise Wild Hunt'a girmenin yolunu ararlar.

Sayfasına Git!
22.25

Vikings

Ragnar'ın planı sonunda gerçek oluyor: Viking ordusu Northumbria kıyısına ulaşır.

Sayfasına Git!
18.45

Buddy'nin En İyileri

Pastacılar Kralı Buddy Valastro'nun bugüne kadar yaptığı en akıl almaz pastaları keşfetmeye hazır olun! Yeni bölümde; Buddy ve ekibinin şimdiye dek yaptığı en çılgın araba pastaları ekrana geliyor.

Sayfasına Git!
14.10

Alaska'yı Mesken Tuttuk

Alaskan Bush People, vahşi doğanın tam ortasında hayat kalmak için birbirlerine tutunan yedi çocuklu Brown ailesini hikayesini ekrana getiriyor. Alaska'nın ıssız ormanlarında medeniyetten tamamen uzakta yaşayan bu aile, kendi kurallarını kendi koyuyor.

Sayfasına Git!
22.25

Harley & The Davidsons

Her şey bir hayalle başladı: Dünyanın en iyi motorsikletini yapmak... Arthur'un sürat tutkunu ağabeyi Walter'ın yardımı ve Bill'in olağanüstü teknik dehası sayesinde, o zamana dek üretilen en güçlü motosikleti yapmayı başarırlar. Fakat asıl başarı, Walter piste çıkıp en büyük rakipleri Indian Motorcycles'ı geride bırakınca gelir. Harley & The Davidsons ile efsanenin doğuşuna ortak olmaya hazır mısın?

Sayfasına Git!
;