Bölüm Özetleri

20. bölüm - The Reckoning - 02.02.2017

Sezon finalinde Aethelwufl, Vikinglerin en sona sakladıkları savaş planıyle karşı karşıya kalacak. Geride kalan Ecbert'in ise farklı bir planı var.

19. bölüm - On the Eve - 26.01.2017

Viking ordusu, İngiltere taşrasını talan ederek ilerler. Bu sırada Kral Ecbert ve Aethelwulf krallığı savunmak için tüm imkanlarını ortaya koyarlar.

18. bölüm - Revenge - 19.01.2017

Ragnar'ın planı sonunda gerçek oluyor: Viking ordusu Northumbria kıyısına ulaşır.

17. bölüm - The Great Army - 12.01.2017

Kattegat'ta çok büyük bir Viking ordusu toplanır. Bjorn'ün yokluğunda Lagertha, her zamankinden daha dikkatli olmalıdır.

16. bölüm - The Crossing - 05.01.2017

Yeni bölümde Björn, beklenmedik bir saldırı için gemilerin başına geçer; bu sırada Kattegat'ta, Lagertha güç mücadelesine devam eder. Fragman İzle!

15. bölüm - All His Angels - 29.12.2016

İngilizleri alt etmek için kurdukları plan, Ragnar ve Ivar'ın ilişkisini kuvvetlendirir. En büyük düşmanı bir kafeste esir olarak getirildiğinde Kral Aelle, merhamet göstermez. Fragman İzle!

14. bölüm - In the Uncertain Hour Before the Morning - 22.12.2016

Lagertha, uzun zamandır elde etmek istediği bir şey için harekete geçer. Bu sırada Ragnar, King Ecbert ile giriştiği pazarlıktan beklenmedik bir kazanç elde eder.

13. bölüm - Two Journeys - 15.12.2016

Ragnar ve Ivar'ın gemileri Wessex kıyılarında parçalanmıştır ve şimdi zorlu bir karar vermeleri gerekmektedir. Bjorn ve Rollo'nun yolları beklenmedik şekilde tekrar kesişir.

12. bölüm - The Vision - 08.12.2016

Kattegat halkı Ragnar'ın dönüşünden memnun değildir ve bu onun Wessex yolculuğu için ekip bulmasını zorlaştırır. Bjorn ise Akdeniz'i keşfetme hayalini gerçekleştirmeye hazırlanır. Fragman İzle!

11. Bölüm - The Outsider - 01.12.2016

Rüzgarın çocukları intikam için dönüyor! Ragnar'ın Kattegat'a dönmesiyle sezon arası finali yapan Vikings, kaldığı yerden devam ediyor. Vikings'in yeni bölümü, ABD yayınıyla aynı gün TLC'de ve kaçıranlar için www.tlctv.com.tr adresinde. Fragman İzle!

10. Bölüm - The Last Ship - 22.04.2016

Sezon arası finalde, Ragnar'ın Rollo'ya meydan okumasıyla iki kardeşin kaderi belirlenecek ve Vikinglerle Fransızlar arasındaki savaşta, zaferin bedeli ağır olacak.

9. Bölüm - Death All 'Round - 15.04.2016

Paris yakınlarında Viking gemileri tekrar denize indirilir, fakat bu kez Floki'nin inşaa ettiği tuhaf yapılar taşımaktadırlar. Roma'ya ulaşan Aethelwulf ve Alfred, Papa tarafından kutsanır. Wessex'te ise Kral Ecbert ve Kral Aelle arasında gerginlik artar.

8. Bölüm - Portage - 08.04.2016

Bozguna uğrayan Vikingler, Paris'teki kampı terk ederken Ragnar'ın otoritesini sorgulamaya başlarlar. Fakat Ragnar'ın yeni bir planı vardır ve rotanın bir uçurumun yamacındaki sahile çevrilmesini emreder.

7. Bölüm - The Profit and the Loss - 01.04.2016

Rollo'nun önderliğindeki Paris savunması ile şehrin dışında toplanan Vikingler sonunda karşı karşıyalar. İngiltere'de ise Kral Ecbert, Mercia tahtını ele geçirme planlarını hayata geçirmeye başlıyor. Harbard'ın dönüşü Kattegat'taki kadınlar arasında karışıklık yaratır. Fragman İzle!

6. Bölüm - What Might Have Been - 25.03.2016

Ragnar tekrar Paris'e hücum edeceğini açıklar. Yola çıkan gemiler fırtınada harap olur fakat karşılaşacakları asıl mücadele Fransa'da onları bekleyen Rollo'dur. Bu sırada Kral Ecbert, Aethelwulf ve Alfred'i Roma'ya doğru kutsal bir yolculuğa gönderir. Fragman İzle!

5. Bölüm - Promised - 18.03.2016

Odo güvendiği kişileri tekrar gözden geçirmeli, çünkü Paris ve Wessex'te ihanet rüzgarları esmeye başlıyor. Bu sırada Ragnar en derin sırrını Yudi ile paylaşacak. Lagertha'nın hamileliği ona ve Kalf'a büyük bir mutluluk getirirken ayarlanmış bir evlilik planlandığı gibi gitmeyecek. Fragman İzle!

4. Bölüm - Yol - 11.03.2016

Björn eve döner ve Norveçli bir kral Kattegat'a gelir. Yeni yıl için Wessex'e giden Kral Aelle, aile ilişkilerinin gidişinden memnun değildir. Paris'te ise Rollo, yeni eşi Prenses Gisla'nın gönlünü alarak boşanmaktan vazgeçmesini sağlamaya çalışacak. Fragman İzle!

3. Bölüm - Mercy - 04.03.2016

Floki'nin esareti devam ederken, gizemi bir ziyaretçi Ragnar'a merhametli olmasını öğütler. Rollo ve Count Odo arasındaki beklenmedik dostluk Fransa'da şaşkınlık yaratır. Vahşi doğada acımasız bir rakiple karşı karşıya kalan Bjorn, hayatta kalmak için Erlendur ve Kalf'ın gönderdiği tehlikeyi yenmek zorundadır. Fragman İzle!

2. Bölüm - Kill the Queen - 26.02.2016

Kattegat'ta Ragnar ve Floki arasındaki çekişme sürerken, Paris'te Rollo, yeni eşi Princess Gisla'nın kalbini kazanmak için çabalar. Bjorn ise doğada hayatta kalmaya çalışmaktadır. Bu sırada Kral Ecbert, oğlu Aethelwulf'u Kraliçe Kwenthrith'i kurtarmakla görevlendirir. Fragman İzle!

1. Bölüm - A Good Treason - 19.02.2016

Okyanusun ötesindeki uzak kıyılarda keşfetip istila etmek isteyen Viking savaşçısı ve çiftçi Ragnar Lothbrok'un acımasız ve gizemli dünyasını keşfedin.

;