Genel Bilgi.

Teen Wolf

Genç vampirler dönüşümlerine uyum sağlamakta zorlanırlar da kurtadamlar zorlanmaz mı? Peki ya onların aşkının vampirlerden ne eksiği var?

 

Genç kurtadamlar kazandıkları güçleri kontrol etmekle uğraşırken liseyi de bitirir, çocuk da yapar, kariyer de. Nasıl olduğunun hikayesi, efsane sinema filminin televizyon dizisi Teen Wolf'ta anlatılıyor...

 

Teen Wolf'un 6. ve son sezonu başlıyor!

Teen Wolf'un merakla beklenen final sezonunda Scott ve arkadaşları, en yakın dostlarını kaybediyorlar. Fakat her şey sona ermeden önce, Scott ve Lydia giderek büyüyen karanlığa meydan okuyacaklar ve tüm sevdiklerini kurtarmak için savaşacaklar

 

Teen Wolf final sezonuyla her Çarşamba 22:25'te TLC'de.

 

Teen Wolf 5. Sezon

Beşinci sezonda, okul hayatları sona yaklaşan Scott McCall ve arkadaşları, ileri hayatlarında birbirlerinden kopabilecekleri ihtimali ile karşı karşıya kalırlar. Fakat gizli güçler ekibin mezuniyetten çok daha önce dağılması için çalışmaya başlamıştır bile.

 

Bilim ve mistik güçleri birleştiren yeni kötü adamlar, gizemli amaçlarına ulaştıklarında, Scott ve arkadaşları şimdiye kadarki en büyük düşmanları ile yüzleşmek zorunda kalacak. 

;